Demontaż Konstrukcji Stalowych

Świadczymy usługi z zakresu demontażu konstrukcji.

Jesteśmy nowo powstałą, prężnie rozwijającą się firmą, która wyspecjalizowała się w demontażu wszelakich konstrukcji o budowie stalowej. Nasza oferta jest skierowana do niewielkich jak i tych bardzo dużych przedsiębiorstw które potrzebują usług z zakresu demontażu konstrukcji stalowych. Posiadamy bogate doświadczenie w ślusarstwie oraz doborze kadry pracowniczej.

Oferujemy demontaż konstrukcji stalowych na terenie całej polski! Demontujemy konstrukcje stalowe na terenie wszystkich województw.

Dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. 

Proponujemy demontowanie poprzez cięcie palnikiem, wszelakich konstrukcji stalowych. 

Ekspresowy dojazd i wycena na terenie Częstochowy  oraz Sosnowca.

Wyceniamy również na podstawie zdjęć oraz wagi demontowanego złomu.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą przepalaczy oraz monterów z wieloletnim doświadczeniem oraz używamy lanc tlenowych najwyższej jakości, co pozwala nam zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Tniemy grube blachy,aż do 300 mm! 

Demontujemy takie konstrukcje stalowe jak: PIECE GRZEWCZE, KOTŁY, WYMIENNIKI CIEPŁA, SILOSY, MAGISTRALE CIEPŁOWNICZE, KOMINY, KONTENERY, WSZELKIEGO RODZAJU MASZYNY STALOWE (ELEKTRYCZNE, SPALINOWE, PRZEMYSŁOWE), TABOR KOLEJOWY, SUWNICE (RÓWNIEŻ BRAMOWE).

Zajmujemy się organizacją dźwigu oraz wszystkich niezbędnych pomocy zewnętrznych potrzebnych do zorganizowania demontażu konstrukcji stalowej.

Podejmujemy współpracę z elektrociepłowniami oraz innymi dużymi przedsiębiorstwami.